دوشنبه 23 مهر 1397   19:47:15
اخبار
1397/7/16 دوشنبهمعاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران خبر داد:
برگزاری سراسری هفته بیمه سلامت/ضرورت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اهداف و عملکرد
معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران از برگزاری سراسری هفته بیمه سلامت همزمان فرا رسیدن سوم آبان ماه سالروز تصویب قانون بیمه همگانی در کشورخبرداد و بر ضرورت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اهداف و عملکرد سازمان متبوعش تاکید کرد.
معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع و رئیس ستاد برگزاری هفته بیمه سلامت سازمان بیمه سلامت ایران در گفتگویی به خبرنگار آی هینا گفت: از آنجاییکه سازمان بیمه سلامت ایران به عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان وزارت بهداشت در طرح تحول سلامت جایگاه ویژه ای را در نظام سلامت و زندگی کلیه افراد جامعه دارد؛ نیازمند آن هستیم تا بتوانیم اطلاع رسانی شایسته و کاملی را در زمینه فعالیتها و عملکرد این حوزه داشته باشیم.
شاهرخ رامزی با تاکید بر اولویت دهی این هفته و درخواست از ادارات کل بیمه سلامت سراسر کشور برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هرچه بیشتر به آحاد جامعه اذعان داشت: لزوم ارتباط و تعامل با شرکای کاری سازمان اعم از دفاتر پیشخوان دولت، دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور؛ موسسات و مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه سلامت، پزشکان به عنوان نقطه اتکاء سازمان و ... در این هفته از مسائل حائز اهمیتی است که بیشترین توجه سازمانی را می طلبد.
وی از مدیران استانی بیمه سلامت خواست تا همزمان با بزرگداشت این هفته بتوانند با ایجاد ارتباط بیشتر با مسئولین کشوری اعم از استاندار، فرماندار، ائمه جمعه و ... به ارائه گزارش عملکرد مناسب از بیمه سلامت و تبیین اهداف، سیاستها و برنامه های خود بپردازند.
رامزی آشنایی آحاد جامعه را با مقوله سلامت امری مهم و ضروری تلقی کرد و افزود: همیاری و همکاری رسانه ها در این میان بسیار حائز اهمیت است زیرا رسانه می تواند با اطلاع رسانی دقیق و تبلیغات موثر موجب افزایش دانش سلامت افکار عمومی شود.
رئیس ستاد برگزاری هفته سلامت سازمان بیمه سلامت ایران در پایان تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با تاثیر اثربخش و اطلاع رسانی شفاف تر و به موقع همچنین تعامل مناسب با شرکای کاری و بیمه شدگان، اثر بخشی کیفیت درمان را به عنوان مهمترین عملکرد قوت بخشیده و جایگاه بیمه را به لحاظ نوع عملکرد در کشور افزایش دهیم.

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر