جمعه 30 شهريور 1397   05:38:16
اخبار
1397/6/21 چهارشنبهعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با آی‌هینا:
نباید دست‌اندازی به منابع پیش بینی شده بیمه سلامت صورت گیرد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: باید توجه داشت که در شرایط موجود کشور به صلاح نیست که دست‌اندازی به منابع پیش بینی شده برای بیمه سلامت صورت گیرد.

محمد فیضی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و نماینده مردم اددبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با آی‌هینا در خصوص سازمان بیمه سلامت بیان کرد: در نقش و مفید بودن سازمان بیمه سلامت ایران بر مردم شکی نیست . این سازمان تاکنون به فقرا و محرومین جامعه توجه ویژه‌ای داشته تا در مراجعه به بیمارستان‌های دولتی مشکلی از بابت درمانشان نداشته باشند.

وی ادامه داد: با حمایت کمیسیون تلفیق در سقف بودجه‌ای سازمان بیمه سلامت در سال 97 تغییراتی را شاهد بودیم که 4 هزار و 750 میلیارد تومان از طریق اسناد خزانه به این سازمان تخصیص یابد که تاکنون 3 هزار میلیارد آن محقق شده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از پیگیری این کمیسیون به منظور اختصاص کامل منابع پیش بینی شده به بیمه سلامت خبر داد و گفت: تمام تلاشمان این است که مبلغ مصوب شده برای این سازمان صد در صد تخصیص یابد. باید توجه داشت که در شرایط موجود کشور به صلاح نیست که دست‌اندازی به منابع پیش بینی شده برای بیمه سلامت صورت گیرد.

فیضی تاکید کرد: مجلس همواره از سازمان بیمه سلامت در جهت رسیدن به اهدافش حمایت خواهد کرد. دولت باید به صورت لایحه یک بار برای همیشه منابع پایداری به این سازمان اختصاص دهد و قطعا نمایندگان موافق این موضوع خواهند بود.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر