دوشنبه 23 مهر 1397   19:49:23
اخبار
1397/3/22 سه‌شنبهمعاون مرکز مطالعات و محاسبات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت خبر داد:
انتشار کتاب مفاهیم سلامت، راهنمای تعیین هزینه و بازپرداخت
معاون مرکز مطالعات و محاسبات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت از انتشار کتاب مفاهیم سلامت، راهنمای تعیین هزینه و بازپرداخت خبر داد و گفت: مسائل قانونی و نظارتی مرتبط با بیمه شدگان، مراقبت‌های سلامت و مبحث مالی از جمله مواردی است که در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه اطلا‌ع رسانی سازمان بیمه سلامت ایران، دکتر سهیلا حسینی معاون مرکز مطالعات و محاسبات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت در گفتگو با آی‌هینا ضمن اشاره به چالش برانگیز بودن حرفه کارشناس بیمه سلامت از ضرورت ارتقای دانش تخصصی و به روز در این حوزه سخن گفت.
وی افزود: افرادی در این بخش می توانند دارای عملکرد مفید و بهینه باشند که مسلط به روند رسیدگی مطالبات و آئین‌نامه هزینه‌ها بوده و مهارت‌های لازم را در آنها کسب کرده باشند به همین منظور و در راستای گسترش و ارتقای دانش در حوزه  بیمه سلامت و به همت و تلاش همکاران اداره کل بیمه سلامت استان کرمانشاه کتاب دو جلدی "مفاهیم بیمه سلامت، راهنمای تعیین هزینه و بازپرداخت" نوشته میشل. ای. گرین و جووال. سی. روول ترجمه و به طبع رسید.
وی ادامه داد: این کتاب یکی از مراجع دانشگاهی جهت تدریس بیمه سلامت در دانشگاه‌های معتبر دنیاست و در آن حرفه کارشناسان بیمه سلامت، مسئولیت‌های شغلی این حرفه، مراقبت‌های سلامت مدیریت شده و مدیریت مطالبات بیمه مورد تفسیر قرار گرفته است.
به گفته معاون مرکز مطالعات و محاسبات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت مسائل قانونی و نظارتی مرتبط با بیمه شدگان، مراقبت های سلامت و مبحث مالی آن از دیگر مباحثی است که در کتاب مذکور مورد بررسی قرار گرفته است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر