چهارشنبه 30 خرداد 1397   06:23:11
اخبار
1397/3/22 سه‌شنبهمعاون مرکز مطالعات و محاسبات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت خبر داد:
انتشار کتاب مفاهیم سلامت، راهنمای تعیین هزینه و بازپرداخت
معاون مرکز مطالعات و محاسبات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت از انتشار کتاب مفاهیم سلامت، راهنمای تعیین هزینه و بازپرداخت خبر داد و گفت: مسائل قانونی و نظارتی مرتبط با بیمه شدگان، مراقبت‌های سلامت و مبحث مالی از جمله مواردی است که در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه اطلا‌ع رسانی سازمان بیمه سلامت ایران، دکتر سهیلا حسینی معاون مرکز مطالعات و محاسبات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت در گفتگو با آی‌هینا ضمن اشاره به چالش برانگیز بودن حرفه کارشناس بیمه سلامت از ضرورت ارتقای دانش تخصصی و به روز در این حوزه سخن گفت.
وی افزود: افرادی در این بخش می توانند دارای عملکرد مفید و بهینه باشند که مسلط به روند رسیدگی مطالبات و آئین‌نامه هزینه‌ها بوده و مهارت‌های لازم را در آنها کسب کرده باشند به همین منظور و در راستای گسترش و ارتقای دانش در حوزه  بیمه سلامت و به همت و تلاش همکاران اداره کل بیمه سلامت استان کرمانشاه کتاب دو جلدی "مفاهیم بیمه سلامت، راهنمای تعیین هزینه و بازپرداخت" نوشته میشل. ای. گرین و جووال. سی. روول ترجمه و به طبع رسید.
وی ادامه داد: این کتاب یکی از مراجع دانشگاهی جهت تدریس بیمه سلامت در دانشگاه‌های معتبر دنیاست و در آن حرفه کارشناسان بیمه سلامت، مسئولیت‌های شغلی این حرفه، مراقبت‌های سلامت مدیریت شده و مدیریت مطالبات بیمه مورد تفسیر قرار گرفته است.
به گفته معاون مرکز مطالعات و محاسبات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت مسائل قانونی و نظارتی مرتبط با بیمه شدگان، مراقبت های سلامت و مبحث مالی آن از دیگر مباحثی است که در کتاب مذکور مورد بررسی قرار گرفته است.

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر