چهارشنبه 30 خرداد 1397   06:18:56
1397/3/24 پنجشنبهدر پیام تبریک روابط عمومی و امور بین المل سازمان بیمه سلامت مطرح شد:
عید فطر نماد بازگشت دوباره انسان از ماسوالله به الله
روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران ضمن تبریک فرا رسیدن عید فطر، این روز را رجعت به شاکله اصیل انسانیت برشمرد و از حضرت باریتعالی مسئلت نمود جایگاه امت اسلامی در همه شئون را مترادف فطرت ازلی انسانی قرار دهد.

در پیام روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران آمده است:

 فطر معنای آفرینش و خلقت اولیه می دهد و فلسفه نامگذاری روز پایانی رمضان تحت این عنوان، شاید هجرت دوباره انسان از ماسو الله به الله، در نتیجه ممارست بر زهد و عبادات بویژه درلیالی قدرباشد و واقع بینانه تر اینکه اگر هم به معنای تمام و کمال به ادراک ماهیت و ماهویت این سمبل یوم الله نایل هم نشده باشیم خوشحال خواهیم بود که لااقل در مسیرش راه پیموده ایم.
معنای حقیقی و برکات این بازگشت زیبنده را بندگانی  درک می کنند که روزه داری خود را به تقوا پیوند زده و رضایت الهی را کسب کرده اند.

 خداوند در قرآن می فرماید: "اذکرونی اذکرکم"  مرا یاد کنید تا شما را یاد کنم! و این بدین معناست که در هر روزی از سال هم اگر بمانند روزهای ماه مبارک رمضان خود را به خدا نزدیک کرده و بر مبنای خواسته های او عمل کنیم ذات مهربان او نیز برکاتش را بر ما ارزانی خواهد نمود و برکات معنوی ماه ویژه خود را بر ما  استمرار می دهد.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید